K čemu slouží

Úvod

K čemu slouží Microsoft Word?

vordČasto se setkáte s prostou odpovědí „k psaní textů“. Ve Wordu ale prakticky vždy děláme dvě věci – texty jedna píšeme, jednak je formátujeme. Zvládat formátování je stejně důležité, jako umět psát nebo mít o čem psát. Pokud to neumíme, můžeme být nepříjemně překvapeni tím, co se s našimi texty děje a nesprávně obviňovat Word z chybného chování.

Odkaz

 


K čemu slouží Microsoft Excel?

vordMicrosoft Excel je užitečný pomocník. Aby Excel při práci pomáhal, je potřeba se jemu naučit. Proto vznikl tento Excel návod, který je online kurzem Excelu. Návod, který je úplně zdarma a přesto Vám přináší kompletní uživatelskou příručku a i základní funkce v Excelu. Návody v tomto kurzu Excelu jsou jednoduché. Vždy řeší názorný příklad, který využijete ve svém zaměstnání pomocí komentovaných obrázků.

Odkaz

 


K čemu slouží PowerPoind?

vordMicrosoft PowerPoint je kancelářský program sloužící k vytváření prezentací. Nově jsou na stránky zařazené návody na Power Point ve verzích 2007 a 2010. K propagování čehokoliv je potřeba kvalitní prezentace. Proto vznikla tato komletní uživatelská příručka. Příručka je psaná jako návod na řešení běžných kancelářských postupů. Návod, který je úplně zdarma a přesto Vám přináší vše co tištěná příručka koupená v knihkupectví.

Odkaz

Zlatý řez  nebo také na Wikipedia

Obrazová kompozice na wikipedia a také nšco pro jednoduchého co vám může pomoci

Vyhledávání

Užitečné odkazy

Výzva

Překonejte svoji nedůvěru a odmítavý vztah k počítačové technice a internetu. Nebojte se a objevte nový svět, který vám byl až dosud utajen. Jednou musíte začít. V kolektivu jde vše lépe.

OMEGA tech omlazení